Top
Merger Ayakkabı San. ve Tic. A.Ş. | Ayakkabı Jel Tabanı |  Ayakkabı İç Tabanı
Yol Tarifi
Kurumsal
Merger A.Ş

Hakkımızda

Çeyrek yüzyılı aşkın sektör deneyimi olan Merger A.Ş. Kurucuları; Çin firması Sortics ve Türk firması Tabanex markaları bir araya gelerek jel taban ve iç taban üretimini ve gelişimini sağlamak amacı ile 2017 yılının başında Tekirdağ Çerkezköy tesisini faaliyete geçirmiştir.

Tesis 5000 m2 kapalı alan içinde ileri teknoloji üretim teknikleri ile yıllık 9.500.000 adet jel taban üretim kapasitesine sahip olup Avrupanın en büyük jel taban üreticisi olmaktadır.

Tesis açılışından önce anlaşma sağlanan dünya çapındaki bir çok ayakkabı mağazası ve ayakkabı üreticilerine Jel Taban ve Ayakkabı İç Tabanı Üreten Merger A.Ş. Halen yirmiyi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Merger A.Ş Vizyon

Vizyonumuz

Müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılayan, ayak sağlığına ve rahatlığına ciddi anlamda destek olan ürünleri ile küresel sektörün lider kuruluşu olmak.

Merger A.Ş Misyon

Misyonumuz

Etik ilkelerden ödün vermeden Teknolojik Altyapısını ve kalitesini sürekli en üst düzeyde tutan üretim teknikleri ve ürün gamını sürekli iyileştirerek dünya pazarlarında sektörün öncü kuruluşu olarak kalmak.

Tesis Alanı

Yıllık Jel Üretimi

Adet

İhracat

+ Ülke

Deneyim

+ Yıl